Prisijungti Registruotis

Prisijungti

Prisijungimo vardas
Slaptažodis
Priminti

Sukurti vartotoją

Jūsų vardas
Prisijungimo vardas
Slaptažodis
Patvirtinti slaptažodį
El. Paštas
Pakartokite El. Paštą
Saugos kodas *
PradžiaMedicinaseminaraiSveikatos_raktasKAIP ĮVEIKTI STRESĄ IR ATSIKRATYTI LIGŲ? atnaujinta
 
Pirmą kartą Lietuvoje!

Šeimos sveikatingumo šventė

“Sveikatos raktas 2013″

Įvaldykite keturis praktinius “EXPRESS” metodus, kurie leis Jums įveikti baimes, suvaldyti stresą, atsikratyti nugaros skausmų ir gyventi kūno bei proto harmonijoje.

2013 m. rugsėjo 21 – 23 d.

Vilniuje, viešbutis “Best Western”, Konstitucijos pr. 14.

dividerbar-wide

 

 

Šios, pirmą kartą Lietuvoje organizuojamos sveikatingumo ŠVENTĖS TIKSLAS:

 • duoti Jums paprastus praktinius instrumentus, kurie leis lengvai ir greitai išsivaduoti nuo Jus kamuojančių sveikatos problemų ir streso;
 • išvaduoti Jus nuo gydytojų “diagnozių baimės”;
 • suteikti Jums gerą savijautą, daug energijos ir gyvenimo džiaugsmo.

 Jokių nuobodžių paskaitų ir statistikos!

Šioje sveikatingumo šventėje Jūs neišgirsite jokių nuobodžių paskaitų ar medicinos statistikos. Geriausi savo srities ekspertai per 2 dienas Jus išmokys keturių, moksliškai įrodytų ir praktiškai išbandytų strategijų, kaip:

 1. įveikti savo baimes ir skausmą;
 2. akimirksniu suvaldyti bet kokį stresą;
 3. atsikratyti nugaros ir kaklo skausmų;
 4. pasiekti gerą savijautą ir balansą visam gyvenimui.

Sveikam kūne, sveika siela.

Šiuolaikinė medicina visą savo dėmesį skiria tik “kūno remontui” ir nors daugelis gydytojų pripažįsta, kad kūnas ir siela neatsiejami dalykai, tačiau neturi pakankamai laiko ir galimybių skirti tinkamą dėmesį sielos gydymui. Todėl savo siela belieka pasirūpinti tik pačiam žmogui. Tačiau kaip tai padaryti? Juk niekas mūsų to nemokė.

Būtent dėl šios priežasties šeimos sveikatingumo šventę “Sveikatos raktas 2013″ sudaro dvi dalys: pirma diena skirta sielos gydymui, antra diena kūno gydymui. Ir pagrindiniu gydytoju būsite Jūs patys!

“Užburtas ratas”

Ar Jūs žinote, kad didžiausios mūsų ligų ir problemų priežastys yra: BAIMĖ, STRESAS, SKAUSMAS ir VIDINIS DISBALANSAS? Tai tarsi “užburtas ratas”, kuris su kiekviena diena trumpina mūsų gyvenimą, sukelia sunkias ligas ir atima iš mūsų džiaugsmą.

baime stresas skausmas disbalansas

Šio “užburto rato” 4 kertiniai elementai baimė, stresas, skausmas ir vidinis disbalansas, yra tiek stipriai tarpusavyję susiję, kad panaikinę tik vieną, Jūs negalėsite automatiškai išspręsti likusių trijų.

Jūs galite įveikti savo baimes, bet nemokėdami susitvarkyti su stresu Jūs nuolat bėgsite nuo jo. Bėgdami nuo streso Jūs sukelsite sau skausmą ir vidinį disbalansą. Ir atvirkščiai, jeigu Jūs tik mokėsite susitvarkyti su stresu, bet nemokėsite įveikti savo baimių, tai sukurs vidinį disbalansą. O šis iššauks fizinį, arba dar baisiau – dvasinį skausmą.

Šiais laikais jau yra sukurta daug nuskausminančių vaistų, tačiau JOKIE VAISTAI JUMS NEPADĖS įveikti savo baimių ar atsikratyti streso. Ne paslaptis, kad visi raminantys vaistai, niekaip neišsprendžia Jūsų kertinės baimės ar streso priežasties. Jie tik slopina simptomus ir dažnai sukelia pavojingą priklausomybę raminantiems vaistams.

Todėl jeigu Jūs norite atsikratyti baimių, streso, skausmo ir gyventi kūno bei proto harmonijoje, Jums reikalingas KOMPLEKSINIS SPRENDIMAS, kurį Jūs gausite unikalioje 2 dienų šeimos sveikatingumo šventėje – “Sveikatos raktas 2013″.

Ypatingai gera žinia tiems, kas rūpinasi savo artimaisiais. Mes kviečiame Jus pasikviesti į šį renginį savo artimus žmones, nes antram šeimos nariui BILIETAS NEMOKAMAS. Todėl jeigu Jums rūpi artimųjų sveikata, padovanokite Jiems šią ypatingą dovaną.

dividerbar-wide

BAIMĖ – didžiausias mūsų gyvenimo problemų šaltinis.

Ar Jūs žinote, kad būtent baimė dažniausiai iššaukia stresą, o šis išprovokuoja įvairias ligas. Ir tai vyksta todėl, kad mes VISI BIJOME SKAUSMO, bijome “išeiti iš komforto zonos”, bijome “susimauti”.

Vaikai, skirtingai nuo suagusiųjų pripažįsta, kad bijo ir tai jiems padeda susitvarkyti su savo baimėmis. Bet suaugę žmonės viską racionalizuoja ir suranda daug pasiteisinimų savo baimėms:

 • “aš nebijau, tiesiog dabar ne tas laikas”;
 • “mano kiti prioritetai”;
 • “mano nebe tas amžius”;
 • ir pan.

Tačiau realiai reikia pripažinti, kad vienintelis dalykas kuris mus stabdo nuo pilnaverčio gyvenimo yra baimės, nuo kurių mes nuolat bėgame ir todėl nesugebame su jomis susitvarkyti.

Bet ar gali būti kitaip?

Pabandykite minutei įsivaizduoti, o ką Jūs pajusite tuomet, kai suprasite, kad tai kas Jus iki šiol varžė ir “kaustė”, paliko Jus visiems laikams!? Kaip Jūs imsite gyventi, kai žinosite, kad bet kurią baimę, su kuria Jūs susiduriate, Jūs galite įveikti?

Jeigu Jūs anksčiau bijojote skraidyti lėktuvais Jūs nusipirksite bilietą ir skrisdami jausite malonumą. Jeigu Jūs bijojote pradėti verslą, tai įsteigsite savo įmonę, ar pasirašysite verslo kontraktą su partneriais. Jeigu Jūs bijojote vorų, ar bijojote užmigti, dabar šios baimės paliks Jus visiems laikams.

Ar galite įsivaizduoti, kad Jūsų vaikas, kuris anksčiau tiesiog paniškai bijojo net mažyčio šuns, dabar jį glosto ir su juo draugauja?

Tas laisvės jausmas, kad Jūs galite viską, neprilygs jokiam kitam jausmui. Ir Jūs su nuostaba galvosite apie tai, kodėl tiek metų visko bijojote. Jūs pirmą kartą suvoksite, kad baimė yra Jūsų pagalbininkas ir išnaudosite ją savo tikslams pasiekti.

Jau per pirmą šio unikalaus renginio dieną, Jūs atsikratysite to, kas sustabdo 95% žmonių nuo tikro gyvenimo. Jūs nustosite bijoti ir pradėsite gyventi. Jūs tik pagalvokite, ką Jums sakys visi kiti žmonės? Jie klaus Jūsų: “Kas įvyko, kad tu staiga tapai tokiu drąsiu ir pasitikinčiu savimi žmogumi?”

O dar gera žinia, kad Jūs galėsite to išmokyti savo vaikus ir padėsite jiems atsikratyti savo baimių. Tik įsivaizduokite, kaip Jūs didžiuositės savo vaikais, kai jie atsikratys savo baimių ir mokykloje taps lyderiais.

Kaip įveikti baimes ir pradėti gyventi?

 1. Visų pirma prisipažinkite sau, kad bijote.
 2. Priimkite sprendimą, kad nugalėsite savo baimę.
 3. Pradėkite veikti nežiūrint į baimę. Drąsus ne tas kuris nebijo, o tas kuris net baimės akivaizdoje daro tai, ką privalo daryti.

Jeigu Jums tai atrodo sunku, ateikite į sveikatingumo šventę “Sveikatos raktas 2013″ ir praktiškai įvaldykite unikalų “N.O.F.E.A.R® metodą, kuris leis Jums per 15 minučių įveikti savo didžiausias baimes.

Baimės dings taip lengvai ir greitai, kad Jūs pirmą kartą gyvenime suprasite ką reiškia posakis: “PAŽVELK SAVO BAIMEI Į AKIS IR JI PATI NUSISUKS”.

pirkti bilietusdividerbar-wide

,,Visos ligos nuo streso.”

Tai frazė, kurią girdime beveik kasdien ir tai yra neginčijama tiesa. Deja, nors dauguma žmonių puikiai supranta, kad ilgalaikė nervinė įtampa ir stresas žalingai veikia jų sveikatą, tačiau nesiima jokių veiksmų stresui suvaldyti, arba dar blogiau – bėga nuo jo!

stresas nugalejo

“Varlės sindromas”

Ar Jums teko kada nors gyvenime jausti nuolatinį nuovargį? O gal esate pastebėję, kad jau vidurį dienos esate stipriai pavargę ir visos mintys sukasi tik apie tai, kaip pailsėti?

Tačiau jau sekančią dieną prasta savijauta kartojasi ir Jūs jaučiate, kad nakties poilsis situacijos nepakeitė. Jeigu Jums taip yra buvę, ar Jūs jaučiate chronišką nuovargį dabar, tai aiškiai parodo, kad Jūs išgyvenate vidinį “užslėptą stresą”.

Tai tarsi “varlės sindromas”. Kai varlė staigiai įmetama į karštą vandenį, ji iššoka, o kai puode verdama iš lėto, ji to nepastebi ir žūsta. Taip ir su žmonėmis. Kai stresas juos užklumpa staigiai, jie sugeba mobilizuotis, o kai juos veikia nuolatinis ir “užslėptas” stresas, jie nieko neįtaria, kol vieną dieną tai baigiasi rimtomis sveikatos problemomis.

Dažniausios ligos, kuriomis serga su stresu nesusitvarkantys žmonės yra:

 • Depresija;
 • Nemiga;
 • Infarktas;
 • Insultas;
 • Nugaros ir sąnarių ligos;
 • Skrandžio opos;
 • Įvairūs piktybiniai navikai – vėžys.

Klausimas ar galima išvengti šių sunkių ligų? Galima, jei tik žinote, kaip suvaldyti stresą.

Kaip suvaldyti stresą ir atgauti vidinę laisvę?

Dabar pabandykite įsivaizduoti situaciją, kad Jūs vieną rytą atsibundate savo lovoje ir jaučiate, jog esate nepaprastai gerai išsimiegoję, kupini jėgų. Jus aplanko malonus jausmas, kad šiandien bus pati produktyviausia Jūsų diena.

Tai kas anksčiau Jus erzino, dabar Jums kelia šypseną. Problemos kurios vakar atrodė neįveikiamai sudėtingos, šiandien Jums pasirodys lengvai ir greitai išsprendžiamos. O dienos pabaigoje Jūs nustebsite, kad padarėte dvigubai daugiau, nei bet kurią kitą dieną prieš tai.

Pagal kokius požymius Jūs suprasite, kad išsprendėte visas savo problemas? Ką Jūs jausite, ką galvosite? Galų gale ką Jums pasakys kiti žmonės? Jie klaus Jūsų:  “Kas tau atsitiko? Iš kur pas tave tiek energijos?”

Ir jeigu Jūs anksčiau stipriai stresuodavote, būtent po šio renginio Jūsų gyvenimas iš esmės pasikeis, nes pagaliau STRESAS JUS PALIKS. O po kelių dienų Jūs pamatysite didžiulį skirtumą savo veiklos rezultatuose.

Ir jeigu per pirmą pusę renginio dienos Jūs praktiškai atsikratysite didžiausių savo baimių, tai per sekančią pusę dienos JŪS SURASITE SAVO ASMENINĮ “RAKTĄ” į streso valdymą.

Šį tikslą Jūs lengvai pasieksite dėka unikalaus ir pasaulyje analogų neturinčio streso valdymo metodo “RAKTAS”, kurį praktiškai demonstruos ir jo mokys pats šio metodo autorius – profesorius H.Alijev.

pirkti bilietus

dividerbar-wide

Stresas – dažniausia priežastis, sukelianti NUGAROS SKAUSMUS.

Ar Jūs žinote, kad net 85% nugaros skausmų žmonėms atsiranda ne dėl įgytų stuburo patologijų, o dėl nuolatinio streso ir “įtemptų raumenų sindromo”, kuris atsiranda per ilgą laiko tarpą? Ir tai įrodyta moksliniais tyrimais.

nugaros skausmas

Todėl jeigu Jums skauda nugarą ir šie skausmai Jus kankina nuolat, yra net 80% tikimybė, kad tai vyksta dėl ignoruojamos emocinės įtampos ir patiriamo streso. Ir deja deja, šiuolaikinė medicina kovoja su simptomais, bet ne su priežastimi..

Aš noriu jausti, kad “nejaučiu nugaros”.

Aš noriu jausti, kad “nejaučiu nugaros”. Noriu pamiršti, kad negaliu pasilenkti, noriu negalvoti apie nugarą, noriu gyventi ir džiaugtis kaip tai buvo vaikystėje. Nenoriu priklausyti nei nuo gydytojų, nei nuo vaistų. 

Tokios mintys sukasi žmonių, nuolat kenčiančių nugaros skausmus galvose ir šie skausmai jau tapo 21-ojo amžiaus EPIDEMIJA.

Deja, daugelis šių žmonių nežino, kad labai dažnai chroniškus nugaros skausmus išprovokuoja stresas ir jie visiškai be reikalo kenčia skausmą, kurio priežastis galima LENGVAI PAŠALINTI.

“Ir kai aš jau beveik visai buvau praradusi viltį..”

Istorija žmogaus, kuriam niekas negalėjo padėti.

Esu Rolanda Markevičiūtė. Jau 27 metus dirbu gydytoja – odontologe ir savo darbe neretai susiduriu su situacijomis, kuomet tenka gydyti ligonius su įvairiomis “komplikacijomis”.

Tai daug atsakomybės ir profesionalumo reikalaujantis darbas, todėl labai dažnai ir neišvengiamai susiduriu su stresu. Negana to, šį darbą visuomet tenka dirbti pasilenkus, todėl ilgainiui pradėjau jausti labai stiprų nugaros ir kaklo srities skausmą. Būtent šie skausmai dažnai yra vadinami gydytojų odontologų “profesine liga”.

Bandydama kovoti su nugaros ir kaklo srities skausmu aš išbandžiau įvairius būdus ir perskaičiau visą įmanomą šios srities literatūrą. Deja visi sprendimai, kuriuos buvau radusi iki šiol, būdavo tik laikini. Labiausiai padėdavo plaukimas, nes jis sukurdavo tarsi nesvarumo būseną mano stuburui. Tačiau kiek žmogus gali plaukioti? Kol plaukiojau viskas buvo gerai, kai neplaukioju viskas vėl sugrįžta.

Ir kai aš jau buvau beveik visai praradusi viltį, vieną dieną, visiškai netikėtai, iš savo kolegos sužinojau, kad Rusijoje yra atrastas ypatingas kovos su stresu metodas “RAKTAS”, padedantis greitai ir lengvai išspręsti su stresu susijusias problemas.

Kadangi stresas mano darbe labai dažnas palydovas, nusprendžiau pasidomėti “RAKTU” ir šio metodu autoriumi – H.Alijev.

Iš pat pradžių šis metodas man pasirodė ganėtinai keistas. Tačiau kai išgirdau, kad jis leidžia sukurti “nesvarumo būseną” žemėje, nejučia prisiminiau plaukimą ir tuomet kažkur sielos viduje pajutau jausmą, kad šis metodas gali man padėti.

Tuomet aš susisiekiau su “RAKTO” autoriumi H.Alijev ir paklausiau jo, ar jis nenaudoja savo metodo nugaros skausmų gydymui? Jis atsakė, kad kryptingai šia linkme nedirbo, bet daugeliui jo pacientų, kurie išbandė “RAKTĄ” nugaros skausmai dingo visiems laikams.

Ir tada aš supratau “BINGO!”.  Tai yra tai, ko taip ilgai ieškojau..

Nieko nelaukdama išmokau “RAKTO” metodo iš paties H.Alijev ir jau po pirmos dienos nubudusi ryte pajutau, kad skausmas nugaroje ėmė mažėti, o po 3 dienų visai dingo.

Mano džiaugsmui nebuvo ribų, nes aš pagaliau nustojau “nuolat galvoti apie savo nugarą” ir vartoti priešuždegiminius vaistus. Man užtekdavo tik 3 – 5 minutes rytais padaryti “RAKTĄ” ir aš vėl “eidavau tiesi”.

Pagaliau man grįžo “nugaros laisvumas” ir aš supratau, kad “RAKTAS” yra ypatingas instrumentas. Negana to, kad jis labai lengvas ir malonus praktikuoti, jis neatima daug laiko ir išsprendžia “kertinę problemą” – leidžia susitvarkyti su stresu, kuris sukeldavo man chroniškus nugaros raumenų ir kaklo srities spazmus.

Pirmą kartą per 20 metų pajutusi tokią “vidinę laisvę” nuo streso ir nugaros skausmų, aš negalėjau tuo atsidžiaugti ir kelis kartus išbandžiau šį metodą su savo pacientais. Naudodami “RAKTĄ” mano didžiam džiaugsmui jie sėkmingai įveikė dantų gydymo baimę.

Tuomet aš pamokiau šio metodo savo asistentę, kuri išbandžiusi “RAKTĄ” tarė man: “Aš per 15 minučių gavau daugiau naudos, nei pas psichoterapeutą, pas kurį lankiausi sunkiomis gyvenimo akimirkomis 3 metus!”

Dar vėliau aš pradėjau dalintis šiuo metodu su visais žmonėmis, kuriems norėjau padėti ir VISI jie sutartinai tvirtino, kad tai tikras “stebuklas”. Tuomet aš tvirtai nusprendžiau, kad negalima tylėti ir pasakiau sau, kad apie šį metodą turi sužinoti visi.

Tik “RAKTO” dėka šiandien aš jaučiuosi tiesiog puikiai ir noriu, kad Jūs jaustumėtės lygiai taip pat.

Nuoširdžiai Jūsų.

Med. mokslų dr. gyd. odontologė R.Markevičiūtė.

pirkti bilietusdividerbar-wide

Renginio dienotvarkė:

Pirma diena.

9.00 val. registracija.

10.00 – 13.00 val. Algirdas Karalius.  Praktiniai užsiėmimai - MASTER CLASS: “Kaip lengvai ir greitai įveikti baimę, ir atsikratyti skausmo?”

14.00 – 17.00 val. Pagrindinis renginio svečias - Hasaj Alijev. Praktiniai užsiėmimai - MASTER CLASS: “Unikalus savireguliacijos metodas “RAKTAS”.

dividerbar-wide

Antra diena.

9.00 val. registracija.

10.00 – 13.00 val. Gintarė Vaitkienė. Praktinis ir unikalus sveikos nugaros metodas “10-10-10®”.

14.00 – 16.00 val. Kristina Zaičenkovienė. “Pilates” kūno ir proto kontrolės sistema.

dividerbar-wide

Pranešėjai ir renginio programa:

(1 DIENA)

2013 m. rugsėjo 21 d. 10.00 – 17.00 val.

Pranešėjas: Algirdas Karalius

Algirdas Karalius

“Kaip citriną paversti limonadu?”

 • Gydytojas, baigęs Kauno medicinos institutą.
 • Pirmasis Lietuvoje sertifikuotas eriksoninės hipnozės meistras.
 • Sertifikuotas Kanados NLP (neurolingvistinio programavimo) instituto treneris.
 • Sėkmės mokytojas Nr. 1 Lietuvoje.
 • Pirmojo Lietuvoje Sėkmės Universiteto” įkūrėjas.
 • Unikalaus užsienio kalbų mokymo “Kolibrio metodas” autorius.
 • Pirmasis Europoje “Harvard Business School” sertifikuotas treneris.
 • Tarptautinės mokymų korporacijos “Verslo poligonas” įkūrėjas.
 • Pirmojo tarptautinio oratorių klubo “Toastmasters Lietuva” prezidentas.
 • Populiarios knygos “Sėkmės Instinktas” autorius.
 • Rekordinio Lietuvoje renginio “Sėkmės Instinktas: pažadink atkaklumo galią” autorius (virš 2.400 dalyvių).

Praktinė nauda konferencijos dalyviams

Medicinoje yra žinoma apie 300 baimių formų, tačiau visos jos turi vieną mechanizmą. Šioje konferencijoje Algirdas Karalius pateiks visiškai naują požiūrį į tai, kaip įveikti fobijas.

Per kelias valandas jis padės Jums instaliuoti į savo pasąmonę 6 žingsnių neurolingvistinę programą “N.O.F.E.A.R®, kuri per trumpiausią laiką padės Jums atsikratyti bet kokios baimės. Šis kovos su baimėmis metodas yra toks universalus, kad leis Jums atsikratyti ne tik baimių, bet ir tokių psichosomatinių ligų, kaip bronchinė astma, ar alergija.

Taip pat išmokys Jūs unikalios “Pain Killer® sistemos, kuri leis Jums visiškai be jokių vaistų suvaldyti skausmą, ką anksčiau mokėdavo daryti tik jogai.

dividerbar-wide

Pranešėjas: Hasaj Alijev

Ypatingas šio renginio svečias, su kuriuo dėl jo užimtumo teko ilgai derėtis, tačiau jis surado laiko ir pirmą kartą atvyksta į Lietuvą.

hasaj alijev

“Kiekvienas turi individualų raktą”

 • Sinchroninio metodo ,,RAKTAS” autorius – mokslininkas;
 • Profesorius;
 • Gydytojas-psichoterapeutas;
 • Filosofas;
 • Maskvos ,,Apsaugos nuo streso centro” generalinis direktorius;
 • Medicinos mokslų daktaras;
 • Nižnegorodsko instituto Sveikatos išsaugojimo katedros profesorius;
 • Rusijos Federacijos karinės medicinos ir valstybinio mokslinio tyrimų – bandymo instituto prie Gynybos ministerijos vedantysis mokslinis bendradarbis;
 • Nusipelnęs Dagestano Respublikos gydytojas;
 • Rusijos Federacijos Vidaus reikalų ministerijos psichologinės pagalbos tarybos narys;
 • Maskvos miesto tarybos narys, atsakingas už psichologinės pagalbos tarnybų koordinaciją;
 • Dailininkas;
 • Rusijos Federacijos dailininkų sąjungos narys.

Praktinė nauda konferencijos dalyviams.

"Rakto metodas"

“Rakto metodas”

Hasaj Alijev įrodė, kad žmogaus smegenų veikloje yra  dėsningumai, leidžiantys greitai nuimti bet kokios kilmės stresą, nepriklausomai nuo jį sukėlusių priežasčių.

Šioje konferencijoje “RAKTO” metodo autorius H.Alijev asmeniškai atskleis Jums psichofiziologinės savireguliacijos sistemą ir išmokys sinchrogimnastikos pagal “RAKTO” metodą Jūsų sveikatai ir kūrybai.

H.Alijev išmokys Jus suvaldyti stresą ekstremaliomis sąlygomis ir atskleis praktines metodikas, leidžiančias greitai prisitaikyti prie stresinių situacijų, bei išmokti nukreipti neuropsichinės įtampos energiją savo tikslų siekimui.

Jo didžiausias atradimas buvo padarytas dirbant su Rusijos kosmonautais. Šiam mokslininkui buvo iškeltas tikslas paruošti kosmonautus nesvarumo būsenai ir išmokyti juos suvaldyti bet kokį stresą, kuris jų laukia atvirame kosmose.

mars 500

Jo sukurtas metodas “RAKTAS” yra toks efektyvus ir paprastas, kad jau daugiau nei 20 metų yra naudojamas ruošiant lakūnus, ekstremaliomis sąlygomis dirbančius medicinos darbuotojus, elitinių spec. padalinių karius. Tai neturintis analogų metodas, kurio pranašumą pripažino JAV, Vokietijos, Kanados, Australijos ir Izraelio specialistai.

Ir tai kas anksčiau buvo prieinama tik siauram specialistų ratui, pirmą kartą bus prieinama Jums. Išskirtis “RAKTO” metodo bruožas yra tai, kad jis veikia automatiškai. Jums nereikia jokių specialių sąlygų, muzikos, ramybės, ar bandyti nusiraminti.

Jums tik reikia atlikti keletą paprastų pratimų, o toliau viskas įvyks automatiškai. “RAKTAS” įjungs savireguliacijos mechanizmus ir Jūsų pasąmonė pati pasirūpins, kaip suvaldyti stresą.

Jau po pirmų 5 minučių Jūs pajusite nepaprastą lengvumą, “nesvarumo būseną” ir jausitės lyg būtumėte ką tik atsikėlę iš gilaus ir ramaus miego. O tai, kas Jums visai neseniai atrodė kaip neįveikiama problema, taps lengvai išsprendžiama užduotimi.

Tačiau svarbiausia, kad kartu suvaldę savo psichologinį stresą, Jūs atsikratysite daugelio psichosomatinių susirgimų ir viso to Jūs išmoksite iš “meistro rankų”.

Kuo “RAKTAS” skiriasi nuo kitų streso valdymo metodų?

“RAKTAS” – tai unikali, patentuota ir pasaulyje pripažinta kaip neturinti analogų STRESO VALDYMO METODIKA, kuri leis Jums:

 1. Suvaldyti ir nusimesti bet kokį stresą, bet kokioje vietoje, bet kokiu laiku.
 2. Suvaldyti stresą automatiškai, be sąmoningo įsikišimo.
 3. Pasiekti tokius pačius rezultatus, kaip ir naudojant psichoanalizę, meditaciją, jogą, ar hipnozę, tik tūkstantį kartų greičiau ir paprasčiau.
 4. Efektyviai padidinti savo produktyvumą, kūrybingumą ir fizinį aktyvumą.
 5. Padidinti pasitikėjimą savimi ir įveikti sudėtingas bei ekstremalias situacijas.
 6. Pagerinti proto aiškumą.
 7. Padidinti atsparumą stresinėse situacijose.
 8. Panaudoti bet kokį stresą, kaip papildomą energijos šaltinį, kad pasiekti tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma.raktas

Bet didžiausias šio metodo privalumas yra tai, kad Jūs gausite “RAKTĄ” į savo pasąmonę, kuri padės Jums atskleisti dar neišnaudotas savo galimybes. Žmonės įvaldę “RAKTO” metodą labai dažnai patiria “pašalinį efektą”, atskleidžiantį juose užslėptą kūrėją.

 ”RAKTAS” liks su Jumis visiems laikams!

Gera žinia ta, kad kai Jūs išmoksite taikyti “RAKTO” metodą, jis visuomet liks su Jumis ir padės susitvarkyti su visais vidiniais “stabdžiais” ar išspręsti bet kokio sudėtingumo problemas. Jums nebereikės gydytojų, psichoterapeutų, pirkti raminančių ir nuskausminančių vaistų, ar bandyti sunkiai pritaikomas meditacijos technikas.

Neveltui “RAKTAS” patikimai tarnauja ruošiant specialios paskirties padalinius misijoms į ,,karštus karinius taškus“. Juo apmokomi kariniai psichologai, vykstantys į karinių veiksmų zonas.

“RAKTAS” buvo efektyviai panaudotas ruošiant personalą, kuris dalyvavo atominio povandeninio laivo ,,Kursk“ iškėlime. Efektyviai taikomas vaikų ir suaugusiųjų reabilitacijai, kurie nukentėjo nuo teroro aktų Kizliare, Beslane, Maskvoje, Kaspijske, Jesentuki.

Įvaldžius “RAKTĄ” Jums daugiau nebereiks:

 • ilgalaikio poilsio,
 • atsipalaidavimo treniruočių,
 • energetinių gėrimų.

Tai universali streso valdymo technika, kuri “prisikasa” iki kertinės problemos priežasties ir “išmuša stresą” labai greitai ir efektyviai. Ji nereikalaus iš Jūsų valios pastangų, daug laiko, ar kančių priverstinai atliekant jogos, ar kitas pratybas.

laiminga

Įvaldžius “RAKTO” metodą Jūsų savijauta radikaliai pagerės ir Jūs visiems laikams turėsite super galingą įrankį, kuris padės užklupus stresui susitvarkyti su juo labai greitai ir lengvai. Svarbiausia, kad Jūs tai darysite be sąmoningo įsikišimo, kuris praktiškai yra sunkiai įmanomas didelio streso akivaizdoje. Štai kodėl ši streso valdymo technika yra tokia veiksminga.

dividerbar-wide

(2 DIENA)

2013 m. rugsėjo 22 d. 10.00 – 16.00 val.

Pranešėja: Gintarė Vaitkienė

Gintarė Vaitkienė

“Paprasti dalykai, duoda nepaprastus rezultatus”

 • Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja.
 • Lietuvos sanatorijų asociacijos valdybos narė.
 • Vaikų sveikatinimo asociacijos valdybos narė.
 • Reabilitologų draugijos valdybos narė.
 • Daug metų dirba su pacientais, kurie skundžiasi nugaros, sąnarių skausmais, sportininkais, patyrusiais traumas.
 • Straipsnių ir metodinių rekomendacijų apie ergonomišką darbo vietos įrengimą ir taisyklingą nugaros judesių kineziologiją autorė.

Praktinė nauda konferencijos dalyviams.

Gydytoja Gintarė Vaitkienė teigia, kad ligonių sveikata yra jų pačių rankose. Jos metodika remiasi paprastais patarimais, kuriais galite naudotis kasdien. Šie patarimai neatims iš Jūsų daug laiko ir duos milžinišką ilgalaikį efektą. Šios praktinės konferencijos metu gydytoja unikaliu metodu “10 – 10 – 10″ Jus išmokys:

 • kaip išvengti 10 pagrindinių klaidų, norint apsaugoti savo nugarą nuo traumų, pažeidimų ir deformacijos?
 • 10 ergonomikos principų, kurių privalote laikytis norėdami turėti sveiką nugarą visą gyvenimą;
 • 10 paprastų žingsnių link sveikos nugaros visam gyvenimui.

Taip pat Jūs sužinosite, kaip patiems nusistatyti “nespecifinį” nugaros skausmą ir kaip su juo kovoti? Išmoksite paprastų ir efektyvių technikų “surakintai nugarai” išlaisvinti.

dividerbar-wide

Pranešėja: Kristina Zaičenkovienė.

Kristina Zaicenkoviene

“Nugaros skausmai priklauso nuo Jūsų kasdieninio elgesio”.

 • Biomedicinos (sporto fiziologija) mokslų daktarė.
 • “BODY CONTROL” Londono “Pilates” mokyklos trenerė.
 • Lietuvos Sveikatos Universiteto ( treniravimo mokslų katedros lektorė) dėstytoja.
 • Grupinių ir asmeninių pratybų (mankštų) sveikatingumo srityje instruktorė.
 • Sveikatingumo knygų ir DVD įrašų autorė.
 • Kandidatė į sporto meistrus meninės gimnastikos srityje.
 • Daugkartinė sportinės aerobikos grupinių pratimų Lietuvos čempionė, tarptautinių turnyrų dalyvė.

Praktinė nauda konferencijos dalyviams.

“Pilates” fenomenas visame pasaulyje tęsiasi jau daugiau nei 90 metų ir jo poveikis, laikysenai bei nugaros skausmų mažinimui įrodytas moksliškai. Šio renginio metu Kristina Zaičenkovienė pademonstruos Jums praktiškai ir supažindins Jus su:

 • stabilizuojančių pratimų nauda;
 • pratimais, koreguojančiais laikyseną, stiprinančiais giliuosius nugaros ir pilvo raumenis bei gerinančiais savijautą;
 • atskleis “Pilates” efektą, kuris leis Jums pasiekti kūno ir proto balansą.

Tačiau svarbiausia yra tai, kad “Pilates” mankšta neužima daug laiko ir skirdami tam vos 15 min. per dieną, Jūs galite pasiekti milžiniškų rezultatų. Ne veltui “Pilates” užkariavo visą vakarų pasaulį ir šią techniką kasdien naudoja, tokios žvaigždės, kaip Madonna, Julia Roberts, Cindy Crawford, Sarah Jessica Parker, Demi Moore, LeBron James, Jason Kidd, Dave Beckhman, Kobe Bryant, Mick Jagger ir kt.

dividerbar-wide

(VIP DIENA)

2013 m. rugsėjo 23 d. 10.00 – 15.00 val.

Pranešėjas: H.Alijev

VIP dienoje H.Alijev parinks “RAKTĄ” kiekvienam Jūsų ASMENIŠKAI. “RAKTO” metodas yra universalus, tačiau kartais atsitinka taip, kad ne kiekvienam iš karto pavyksta padaryti vieną ar kitą pratimą teisingai. Ir kadangi tik praktikos metu vystosi potencialas tarp žmogaus kūno ir sąmonės, ši seminaro dalis yra skirta rasti JŪSŲ raktą ir JŪSŲ metodą.

Tik VIP dienoje H.Alijev atskleis Jums “RAKTAS 2″ metodikas, kurių nėra jokiose knygose. Čia Jūs įsisavinsite technikas, kurias galima naudoti ekstremaliose situacijose, esant ypač žiauriam stresui ar agresyviai išorinei situacijai. Šių technikų panaudojimas, leis Jums įgauti ramybę ir pusiausvyrą bet kokiais gyvenimo momentais. Ir tai yra unikalu!

Fiziniai pratimai – tai ,,Vakarai“ (išorinė veikla). Vidinė savireguliacija – tai ,,Rytai“ (vidinė veikla). Unikalūs ir patentuoti “RAKTO” ideomotoriniai veiksmai yra pusiau sąmoningi, sąmoningai – spontaniški, pusiau automatiniai, pusiau išoriniai, pusiau vidiniai. Sujungę juos per “Vakarus” ir “Rytus” Jūs atrasite tikrąją vidinę laisvę.

VIP dienoje atskleidžiamose ypatingose streso valdymo technikose LABAI SVARBU viską išmokti nuo pat pradžių ir iki galo daryti teisingai, o tai Jums garantuos tik VIP dienos praktiniai užsiėmimai.

VIP dienoje Jūs PAJUSITE VISĄ “RAKTO” METODO EFEKTĄ ir gausite rezultatą iš pirmo karto!

dividerbar-wide

Šis renginys apvers “aukštyn kojomis” Jūsų suvokimą apie sveikatą ir stresą.

Jūs galite sau sakyti:

“Man tai neaktualu”. Bet tuomet leiskite Jūsų paklausti – ar kada nors buvo Jums taip, kad jautėte nuovargį? Ar Jums yra skaudėję galvą? Ar esate jautę nugaros skausmus? Ar buvo taip, kad Jums nieko nesinori?

Jeigu Jūs buvote visa tai patyrę, tuomet Jums kaip tik ir reikia sudalyvauti šiame renginyje. Nes Jūs galbūt neišgyvenate “aktyvaus streso”, bet Jumyse pasireiškia “užslėptas” stresas.

“Aš neturiu laiko”. Jeigu Jūs neturite laiko, tuomet Jums būtinai ir reikia sudalyvauti šiame renginyje, nes šis renginys daugiau kartojamas nebus. Be to, jeigu Jūs neturite laiko, tai yra pirmas požymis, kad Jūs esate streso būsenoje, nes esate perdaug “užsiplanavę” ir tiesiog sukatės “žiurkių rate”.

“Aš galiu išmokti visko pats”. Patikėkite, Jūs galite perskaityti daug knygų, bet gauti realų rezultatą galite tik iš meistro rankų. Nei kosmonautai, nei spec. tarnybos nesimokė “RAKTO” metodo iš knygų. Knygos Jus gali informuoti, bet jos negali Jūsų išmokyti. Per knygas Jūs neišmoksite nei šokti, nei dainuoti, nes knygos yra skirtos skaitymui, bet ne taikymui.

“Man nepavyks”. “Aš išbandžiau įvairius būdus.. Man nepavyko nei hipnozė, nei joga, nei autogeninės treniruotės”.

Gera žinia Jums, kad “RAKTO” metodas buvo sukurtas taip, kad būtų universalus. Todėl jis tinka visiems 100%. Jums tereikia ateiti ir H.Alijev padės Jums surasti savo “individualų raktą”. Dar nebuvo nei vieno, kuriam to nepavyktų padaryti. Šis metodas padeda visiems ir visur.

“Aš turiu individualių problemų”. Specialiai Jums skirta VIP diena, kurioje Jūs galėsite bendrauti individualiai su H.Alijev ir atrasti savo “individualų raktą”.

“Man per brangu”. Pasižiūrėkite, kiek Jūs išleidžiate vaistams, arba kiek prarandate sirgdami? Pvz. nugaros skausmas yra Nr. 1 liga pasaulyje, dėl kurios žmonės neišeina į darbą ir Nr. 2 liga, dėl kurios dažniausiai kreipiasi į gydytojus. Kaip tik tai yra būdas sutaupyti pinigų. Tai yra investicija į Jūsų sveikatą.

“Aš naudoju jogą, kitas technikas”. Žinokite, kad “RAKTAS” jokiu būdu neprieštarauja nei vienam iš Jūsų pasirinktų streso valdymo būdų. Priešingai, jis praplės Jūsų “instrumentų rinkinį”, nes šį metodą naudoja ir jogai. Tai kodėl gi Jums neišplėsti savo “įrankių arsenalo”?

“Tai nepakeis mano sunkių gyvenimo sąlygų”. Jeigu Jūs galvojate, kad esamos gyvenimo salygos sukelia problemas Jūsų šeimoje, darbe, versle – tai yra netiesa. Visas problemas sukuria Jūsų reakcija. Todėl Jums nereikia keisti pasaulio, Jums tereikia pakeisti savo reakciją į problemas ir Jūs to išmoksite.

“Aš vaikštau pas manualistą”. Tai gerai, bet tuomet paklauskite savęs, kodėl gi Jums iki šiol vis dar skauda nugarą? Ir kiek laiko Jūs dar vaikščiosite pas jį ir mokėsite pinigus?

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: Tai ką Jūs išgirsite ir išmoksite šio renginio metu, jokiu būdu nepakeičia būtinybės lankytis pas gydytojus ir su jais konsultuotis. Tačiau visiems be išimties, kas turi problemų su nugara, šis metodas puikiai papildys tradicinius gydymo metodus ir taps didžiule sveikatos dovana. Nes Jūsų dabartinė diagnozė nebūtinai yra Jūsų skausmo priežastis.

Kam skirtas šis renginys?

Šis renginys skirtas būtent Jums, jeigu:

 • Jūs kankina stresas;
 • Jums neduoda ramybės nugaros ir kaklo srities skausmai;
 • Jūs turite baimių, kurios Jums trukdo gyventi ir norite jas įveikti;
 • Jūs patiriate nuolatinį laiko deficitą ir Jums trūksta laiko;
 • Jums trūksta energijos realizuojant savo asmeninius ar verslo projektus;
 • Jūs dirbate su dideliu kiekiu informacijos;
 • Jus kankina nemiga;
 • Jūs norite išmokti greitai ir efektyviai atsipalaiduoti, atstatyti jėgas per maksimaliai trumpą laiką;
 • Nuolatos dirbate savo protinių ir fizinių galimybių ribose, ir toliau taip dirbti nebegalite;
 • Suprantate, kad psichinė ir fizinė sveikata yra Jūsų pačių rankose;
 • Rūpinatės savo artimųjų sveikata;
 • Neturite laiko ir kitų galimybių įveikti stresą.

Būkite pirmieji, kurie išsineš su savimi savo “RAKTĄ”.

“Holistinis” (sisteminis) gydymas teigia, kad kūnas neegzistuoja be proto. Deja tradicinė medicina dirba tik su kūnu, todėl nesprendžiau problemos priežasties ir kovoja tik su pasekmėmis.

Tačiau ši šeimos sveikatingumo šventė yra kompleksinis Jūsų problemų sprendimas ir unikali tuo, kad sujungia savyje naudą kūnui ir protui. Skubėkite sudalyvauti šiame unikaliame renginyje ir registruokitės jau dabar.

dividerbar-wide

Renginio bilietų kainos
 

247 747 1497

DĖMESIO! Bilietai į renginį bus parduodami tik 5 dienas iki 2013 m. rugsėjo 15 d. 23:59 val. Vėliau įsigyti bilietų nebegalėsite.

pirkti bilietusdividerbar-wide

 

DOVANOS dalyviams!

Visi renginio dalyviai, perkantys GOLD ir VIP bilietus, gaus DOVANŲ už 1.885 Lt.!

Unikali 90 dienų kūno transformacijos programa – “Body For Life”. (Dovanos vertė 797 Lt.)

kuno transformacija

Tai unikali kūno transformacijos programa – “Body For Life”, kurios autorius yra BILL PHILLIPS. Daugiau nei 10.000.000 žmonių visame pasaulyje šios programos dėka transformavo savo kūną ir sveikatą, ir dabar atėjo Jūsų eilė.

Šią programą sudaro trys dalys:

 1. Mitybos planas, kuris leidžia valgyti mėgstamą maistą, nejausti alkio ir nesilaikyti jokių dietų.
 2. Kūno treniruočių planas, savyje jungiantis 20 min. trukmės aerobinius pratimus pagal revoliucinį “greitėjimo ir lėtėjimo” principą. Ir 40 min. trukmės fiziniai pratimai, kurie daromi tris kartus per savaitę tiek vyrams, tiek moterims leidžia turėti tobulą kūną.
 3. Proto ir emocijų kontrolės ir treniravimo technikos, skirtos išlaikyti motyvaciją ir pasiekti užsibrėžtą tikslą.

dividerbar-wide

Kaip nugalėti baimes? (Dovanos vertė 197 Lt.)

kaip nugaleti baimesDaugelis žmonių turi įvairių baimių:

 • skrydžio
 • aukščio
 • scenos
 • mirties ir kt.

Šioje programoje pristatomi unikalūs NLP (neurolingvistinio programavimo) “ekspress” metodai, leidžiantys atsikratyti savo baimių vos per vieną seansą. Svarbiausia, kad Jūs galėsite savo baimių atsikratyti patys, be jokios išorinės pagalbos.

dividerbar-wide

Kaip išsaugoti sveikus dantis visą gyvenimą? (Dovanos vertė 497 Lt.)

kaip issaugoti sveikus dantis

N.O.R.D.® programa – tai 4 principų, 5 žingsnių ir 6 instrumentų burnos higienos programa apie tai, kaip taisyklingai prižiūrėti dantis. Jūs nustebsite, kad laikantis šios programos blogai išsivalyti dantų tiesiog neįmanoma!

Suteikite galimybę sau ir savo vaikams džiaugtis sveika šypsena!

Tam Jums nereikės specialios, sudėtingos ar brangiai kainuojančios įrangos. Taip pat nereikės skirti daug laiko, ar skaityti nuobodžios 10 lapų instrukcijos, kuri 80% atvejų pamirštama giliai stalčiuje. Jūs gausite labai paprastą ir nesudėtingą “5 žingsnių dantų valymo algoritmą”, kuris Jums kainuos minimalių pastangų ir nedaug laiko.

Šypsokitės, juokitės, žavėkite, būkite sveiki ir laimingi!

dividerbar-wide

Kaip įveikti nemigą? (Dovanos vertė 197 Lt.)

kaip iveikti nemiga

Vis mes gyvename streso laikais ir dėl to labai dažnai sutrinka miegas. Deja, tradiciniai būdai, tokie kaip migdomieji ar relaksacija neduoda norimo ilgalaikio efekto.

Šioje programoje pristatytas metodas yra iš principo kitoks – novatoriškas ir jis parodo, kaip galima, susitvarkius savo mąstymą, visiems laikams įveikti nemigą ir atgauti jėgas.

dividerbar-wide

Kaip atsikratyti alergijos? (Dovanos vertė 197 Lt.)

kaip atsikratyti alergijos

Mažai kas žino, kad daugelis alergijų yra psichosomatinės kilmės. O tai reiškia, kad alergijų gydymas vien tik vaistais nesprendžia problemos priežasties ir nuima tik simptomus.

Šioje programoje pažingsniui pristatyti NLP (neurolingvistinio programavimo) algoritmai, kurie palengvina arba labai dažnai padeda visiškai atsikratyti alergijų vos per 2 savarankiško darbo seansus.

dividerbar-wide

Bet tai dar ne viskas!

Jūs turite 100% pinigų gražinimo garantiją!

pinigu grazinimo garantija

Jeigu dėl kažkokių priežasčių nuspręsite, kad šis renginys Jums netinka, mes pasiruošę Jums grąžinti 100% sumokėtos sumos. Taip pat nereikalausime jokio paaiškinimo. Tačiau siekdami išvengti pasitaikančių piktnaudžiavimo atvejų, ateityje Jums nebegalėsime parduoti mūsų prekių ar paslaugų.

Pinigus grąžinsime gavę Jūsų prašymą renginio metu iki 2013 m. rugsėjo 21 d. 13.00 val.

pirkti bilietus

dividerbar-wide

“RAKTO” metodą išbandžiusių žmonių atsiliepimai

Lolita M.

“RAKTO” metodą naudoju jau metus laiko. Greitesnio būdo suvaldyti stresą ir jį nusimesti man neteko sutikti. Man ženkliai pagerėjo regėjimas, išnyko skrandžio skausmai, nepaprastai pagerėjo darbingumas, grįžo kūrybos džiaugsmas, padidėjo pasitikėjimas savo jėgomis.

Regėjimas pagerėjo, nes “RAKTO” metodas atpalaiduoja akių raumenis, pagerėja raumenų kraujotaka, išnyksta įtampa. Išnyko skrandžio skausmai, kuriuos ilgą laiką turėjau dėl pastovaus streso darbe ir namuose. Praktikuodama šį metodą tapau atsparesnė stresui, sugebu ji valdyti. “RAKTAS” MAN SUGRĄŽINO SVEIKATĄ IR GYVENIMO DŽIAUGSMĄ.

dividerbar-wide

Giedrius V.

Profesorius Hasaj Alijev – GENIJUS! O jo “RAKTO” metodas – pirmas pasaulio stebuklas! Šis metodas išlaisvina, suteikia gyvenimo laisvę, ženkliai pagerina sveikatą, užtikrina sėkmę darbe ir gyvenime, stipriai pagerina fizinę ištvermę ir darbingumą, suteikia gilų miegą, išlaisvina iš baimių ir pervargimo, įkvepia kūrybai ir įgalina džiaugtis gyvenimu. Visa tai aš atradau ir tai išgyvenu kiekvieną dieną.

dividerbar-wide

Jovita E.

Pradėjusi taikyti “RAKTO” metodą, aš pajutau, kad esu darbingesnė, daug lengviau praeina mano naktiniai budėjimai ligoninėje – nejaučiu tokio didelio nuovargio, kuris kamavo anksčiau.

Atsirado žymiai daugiau jėgų, pagerėjo mąstymas ir suvokimas, galiu priimti didesnį kiekį informacijos ir ją atsiminti. Dingo baimė bendrauti su žmonėmis, atsirado pasitikėjimas savimi ir tai ką darau. Pamokiau šio metodo savo vaikus (jiems 9 m. ir 15 m. ) ir pastebėjau, kad jie lengviau įsimena informaciją mokykloje, pradėjo gauti geresnius pažymius. Aš suradau savo “RAKTĄ” – išmokau valdyti stresą ir to mokau savo vaikus.

dividerbar-wide

Donatas V.

Prisipažinsiu, esu mažai judantis žmogus ir daug dirbu kompiuteriu. Kartais užsimiršęs prie jo galiu prasėdėti “kiaurą dieną”, todėl dienos pabaigoje būnu toks išvargęs, kad net sunku apsakyti. Tuomet man “plyšta galva”, skauda nugarą ir kaklą, o akys atrodo “išvarvės”.

Ir tokia būsena man buvo “natūrali”, kol neatradau “RAKTO”. Negaliu žodžiais apsakyti, kaip šis metodas man padėjo. Jis pakeitė mano gyvenimą! Darydamas “RAKTO” pratimus ne tik atsikračiau nuolatinio nuovargio ir skausmų, bet pamilau sportą, todėl dabar bėgioju rytais miške.

Bet svarbiausia, kad “Raktas” yra tiesiog fantastiškas būdas atsikratyti streso. Ir po šiais savo žodžiais galiu pasirašyti visu 100%. “Raktas” man padėjo atsikratyti ilgą laiką slėgusios emocinės įtampos ir visų skausmų, kuriuos man sukeldavo įtampa ir nuovargis. “Rakto” metodas veikia išties pribloškiančiai greitai, todėl juo dalinuosi su visa savo artima aplinka.

Atsiliepimai žmonių, turinčių nugaros skausmus

Esu po stuburo traumos, bet tai visai nebegąsdina, kaip sutikau stiprų profesionalą, stuburo srities specialistą – gydytoją reabilitologę p.Gintarę Vaitkienę.

Skausmas lydėjo mane visus ir visada – besėdint, bevaikštant, darant įvairius judesius kasdieninėje veikloje. Susitikus gydytoja, pirmiausia gavau gerą dozę optimizmo ir paprastų teisingų patarimų.

Supratau ir išmokau su gydytojos pagalba elementarių, bet labai reikšmingų dalykų – kaip taisyklingai sėdėti darbo vietoje ir laisvalaikiu, kaip nešioti savo mėgiamas dideles rankines, pakelti pirkinius ir mažylius, kaip kiekvieną rytą prisiversti daryti pratimus.

Labai džiugu, kad iš gydytojos nebuvo nei vieno žodžio NE, viskas galima, tik taisyklingai ir su saiku.

Dabar gyvenu pilnavertį gyvenimą, netgi su aukštakulniais :) , pakeliu ant rankų savo mažuosius, skausmas tikrai pilnai nedingo, bet aš, gydytojos profesionalumo vedama, išmokau su juos susidraugauti ir jį patraukti iš mano dienos:)

Tomuko ir Domuko mama Jurga, mokytoja 39 metai.

dividerbar-wide

Laikydamasi G. Vaitkienės patarimų kaip ergonomiškai elgtis su nugara, iki šiol praktiškai neturėjau didelių problemų. Nežinau, kas būtų jei bučiau nesilaikiusi. Darbe sėdžiu gerai sureguliuotoje ergonomiškoje kėdėje, stalas taip pat sureguliuotas. Dirbu gana ilgai, bet nepavargstu. Iškart pajuntu skirtumą, jei ilgiau padirbu namie, sedėdama ant sofos, pradeda skaudėti sprandą, apatinę nugaros dalį. 

Prisimenu šiuos paprastus patarimus ir tada, kai reikia pakelti sunkius daiktus. Darbe darau pertraukėles bent kas valandą, pavaikštau, atsigeriu vandens. Vandens geriu daug, nes man ypač įstrigo gydytojos patarimas, kad su amžiumi stuburo pokyčiai atsiranda vien dėl vandens praradimo.

Alma

dividerbar-wide

Pirkti bilietus

 

 
247 747 1497

DĖMESIO! Bilietai į renginį bus parduodami tik 5 dienas iki 2013 m. rugsėjo 15 d. 23:59 val. Vėliau įsigyti bilietų nebegalėsite.

pirkti bilietus

Komentuokite

Rašyti komentarą kaip svečias

0
taisyklėmis ir sąlygomis.
 • Komentarų nerasta
LiveZilla Live Chat Software